قبلا در مطلب تشخیص پیج فیک اینستاگرام به اینکه چطور تشخیص دهیم پیجی بصورت فیک بالا آمده و فالوور جذب کرده اشاره کردیم و مسیر های تشخیص فالوور فیک را رسیدگی کردیم اما اکنون در مقاله میخواهیم رسیدگی کوتاهی داشته باشیم و ببینیم اگر هدف حذف فالوور فیک در اینستاگرام را داشته باشیم چه کارهایی باید بکنیم و چطوری مطمئن شویم فالووری که منظور حذف آن را داریم فالوور فیک یا فالوور روح است و آنقدر ناچیز نشان است که از حذف کردن آن حسرت نخوریم و نادم نشویم. بعد باز بصورت چکیده با این هدف فالوورها را رسیدگی می کنیم

تفاوت فالوور فیک با فالوور روح
فالوورهای فیک اینستاگرام فالوورهای کاذب پیج های اینستاگرامی هستند که هیچ انسانی پشت آن اکانت نیست و کار و جنبش انسانی ندارد و بیشتر بدست ربات ها ساخته شدند و قاعدتا هیچ تعامل سازنده ای ندارد و صرفا برای مقاصد مالی و فروش آنها به سایرین ساخته شده اند بعد آنها را فالوور روح اشتباه نگیرید زیرا فالوور روح فالوورهایی راستین هستند که به مرور تعامل شان با صفحات اینستاگرامی شما از بین رفته و دیگر تعاملی ندارند و حتی پست های پیج شما را هم نمی بینند که این سخت برای پیج شما گاها بخاطر الگوریتم های اینستاگرام رویداد می افتد. برای اینکه بهتر بتوانید فالوور فیک را با فالوور روح تشخیص دهید و آنها را در پیج خودتان شناسایی و حذف کنید نشان های آنها را جداگانه بررسی می کنیم:

نحوه شناسایی فالوور فیک در اینستاگرام
تعداد فالوور بالا و اینگیجمنت پایین: یکتا از راه های تشخیص اکانت فیک اینستاگرام یا فالوور فیک اینستا این است که شمار فالوورهای آن اکانت بالا باشد اما نسبت به فالوورهایش نرخ منازعه و تعامل کمی دارد و اگر نگاهی به پست هایش بیاندازید تعداد لایک ها و کامنت ها خیلی ذیل است که در این صورت احتمالا فالوور خریده است.

نام و نام کاربری خارجی: خیلی از سرویس های فروش فالوور اینستاگرام فالوور بیگانه میفروشند و یا همین سایت های ایرانی فروش فالوور هم گاها از سرورهای بیگانه برای این پیشه استفاده می کنند. پس اگر چشمتان به نام خارجی در اکانت فالوورهایتان خورد و یا آدرس صفحه اینستاگرامش خارجی بود به اصالت این فالوور شک کنید و رسیدگی های بعدی را برای تشخیص فیک بودن آن اتمام دهید.

تعداد فالووینگ بالا: اکثر افرادی که دنبال جذب فالوور فیک برای اینستاگرام خویش هستند و قصد حضور چیره دست در اینستاگرام را ندارند شروع می کنند به ناچیز هزینه ترین طریق ممکن تعداد فالوورهای خویش را افزایش دهند که دم دستی ترین شغل فالو آنفالو کردن است که خوب به تدریج تعداد فالووینگ های آنها بالا می رود بعد به اکانت هایی که شمار فالووینگ بالا دارند مشکوک شوید.

تعداد پست کم: اگر اکانت اینستاگرامی دیدید که شمار فالوور بالا دارد و تعداد پست پیج آن کم است و آن شخص فرد مشهوری نیست احتمالا اکانت اینستاگرام آن با فالوور فیک پر شده است زیرا چه دلیلی دارد که فردی با تعداد پست ناچیز این کل مخاطب جذب کند و طرفدار داشته باشد؟ بعد اگر دلیلی برای هستی این همه طرفدار پیدا نکردید آن پیج را هم فیک در نظر بگیرید.

پست تکراری: در کنار علایم دیگر که نام بردیم اگر دیدید پیجی عکس ها تکراری و بدون مضمون منتشر می کند احتمالا این پیج هم فیک است و منتشر کردن این پست های تکراری صرفا برای این است که شمار پست های موجهی برای خود ثبت کند.

تصاویر بی کیفیت و غیرجذاب: اگر با اکانتی روبرو شدید که فالوور خیلی زیادی دارد اما عکس ها و محتوای آن انقدر بی کیفیت است که بنظر شما محال است علت جذب فالووری باشد آن اکانت را هم فیک در عقیده بگیرید و سایر علایم را روی آن بررسی کنید تا شک شما به یقین تبدیل شود.

نام کاربری مجهول و دربرگیرنده عدد: خیلی از اکانت های فیک بدست سرورهای کامپیوتری و طی الگوی خاصی ساخته می شوند پس اگر نام عجیبی دیدید که از اتفاق دربرگیرنده اعداد چندرقمی و بی معنی هم میشد نسبت به آن حساس شوید چون احتمالا آن اکانت فیک است و طی خرید فالوور از راه سایت و اپلیکیشن خرید فالوور اینستاگرام به جمع فالوورهای شما ادامه است.

اینگیجمنت غیرمنطقی: یکتا از سخت ترین راه های تشخیص فالور فیک این است که شمار فالوور آن پیج بالا باشد و به همان اندازه لایک و ویو و کامنت هم داشته باشد. در این مواقع به محتوای فرآوری شده دقت کنید چون سازنده اکانت فیک معمولا وقت زیادی برای درونمایه نمی گذارد که این باره را در قسمت عکس ها بی کیفیت و جذاب هم گفتیم. لابد می پرسید پس این لایک ها از کجا آمده است؟ خوب مشخص است همه ی این ها امروزه خریدنی است و احتمالا لایک و ویو و کامنتی که هم میبینید خریده است.

بیشتر بدانید: 5 شیوه کاربردی افزایش فالوور اینستاگرام

نحوه تشخیص فالوور روح یا غیرفعال در اینستاگرام
اگر به خودتان اطمینان دارید که هیچ وقت دست به خرید فالوور فیک و ارزان اینستاگرام نزدید و تبلیغات مشکوکی هم نداشتید برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام که آن شخص برای شما فالوور فیک بیاورد و فالوورهای پیج تان را به صورت ارگانیک بالا آورده اید احتمالا فالوورهای بدون فعالیتی که در پیج شما وجود دارند فالوورهای روح هستند که در اینجا به گذرگاه های معرفی آنها می پردازیم:

عدم تعامل با پیج: اگر پیج شما شمار فالوور خوبی دارد اما فالوورهایتان تعامل پایین دارند و لایکتان نمی کنند و کامنت نمی گذارند شما تنها یک مشت طرفدار دارید که احتمالا پست شما را نمی بینند. این نکته را هم در نظر بگیرید احتمالا محتوای شما آنقدر جذاب نیست که تعامل برپایی کند که این خوب صحیح است. در اینجا می دانیم فالوورها فیک نیستند ولی تعاملی با پست های شما ندارند و یا بر پایه الگوریتم اینستاگرام انقدر از شما دور شده که اصلا پست های شما را نمی بینند و این باره نرخ تعامل و اینگیجمنت پیج شما را مختصر می کند. این گرد از شناسه های پدیدار فالوورهای روح در اینستاگرام است.

بدون تصویر پروفایل: پیشتر از فالوورهای شما بوده تعامل هم داشته ولی چندی است از او خبری نیست و سایر با پیج شما تعامل ندارد. اگر بین فالورهای خویش اکانتی را می بینید که الان تصویر پروفایل ندارد و مدتی از او خبری نیست احتمالاً اینستاگرام را ترک کرده باشد و با پروا به اینکه با شما تعاملی ندارد دیگر حضور آن در فهرست فالوورهای شما بی هوده است.

وجود اعداد در اسم کاربری: خیلی از کسان هنگام ترک اینستاگرام و یا کوچ به آیدی جدیدی آیدی پیشین را تغییر می دهند و صرفا یکسری اعداد و حروف بی معنی می گذارند پس اگر چنین علایمی را کناره عدم تعامل با پست هایتان دیده اید با خیال راحت آن اکانت را در فهرست سیاه خویش برای حذف قرار دهید.

تاریخ آخرین پست: اگر فالوور شما که خیلی وقت است با شما تعامل ندارد از تاریخ واپسین پست در پیج خودش هم ماضی این را در عقیده بگیرید که احتمالا خیلی وقت است دسترسی نکوداشتن به آن اکانت ندارد و یا فعالیتش مختصر شده و حضور چنین شخصی برای شما باز بی سود است چون حتی اگر محتوای خویش را هم بهبود دهید احتمالا خیلی مختصر پیدا باشد.

سایت خارجی تشخیص فالوور فیک
احتمالا اگر زمان لازم برای تشخیص فالوور فیک را ندارید به پیگیری سایت هایی هستید که چنین سرویس هایی به شما ارائه کنند. ما در پیوسته این مطلب چندین اپلیکیشن برای شغل معرفی کرده ایم و حتی روش شناسایی فالوور فیک به چهره دستی و حذف آن را توضیح داده ایم اما در این بخش هم چند سایت بیگانه برای نمایش میزان فالوور فیک در پیج اینستاگرام به شما شناسایی می کنیم

آشنایی با recoverit؛ نرم‌افزار ریکاوری فایل برای مک و ویندوز

برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام

آموزش نصب وردپرس روی کامپیوتر شخصی با برنامه Xampp

فالوور ,فیک ,اینستاگرام ,های ,پیج ,هم ,فالوور فیک ,است که ,آن اکانت ,پیج شما ,را هم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
electreeicweld اموزش برنامه نویسی back-link vistarayanehj Edward's notes pikasobgrafik پایگاه اطلاع رسانی ولایت دایکندی punclichubuf جملات عاشقانه | عکس های عاشقانه ایران استخدام